S.S.S

Elmas Nedir? & 4C Nedir?

  • Bir elmas, elmas cevherinin özenli kesim ve cilalanması ile oluşturulan değerli bir değerli taş olarak tanımlanabilir.
  • 4C, Kesim (Cut), Berraklık (Clarity), Renk (Color) ve Karat Ağırlığı (Carat Weight) içeren, elmasları değerlendirmek ve değerlendirmek için kullanılan temel özellikleri oluşturan bir dizi kriteri kapsar.

Muun Diamond, Elmaslar İçin Hangi Hizmetleri Sunuyor?

  • Bilim ve teknolojideki ilerlemeler sayesinde, artık doğada bulunanlarla özdeş kimyasal ve fiziksel özelliklere sahip elmasları üretebilme kapasitesine sahibiz. Bu, elmas tutkunlarına daha büyük, üstün kaliteli taşları edinme fırsatı sunar.

Laboratuvar Üretimi Elması Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

  • Laboratuvar üretimi ve doğal elmasları ayırt etmek çıplak gözle mümkün değildir. Ancak, deneyimli mücevher uzmanlarından oluşan ekibimiz, doğru tanımlama için çeşitli
    uzman teknikleri kullanmaktadır.

Laboratuvar Üretimi Ürünlerin Dayanıklılığı

  • Laboratuvar üretimi ürünler, dikkate değer dayanıklılık ve dirençleri ile ayırt edilir. Karbon atomlarından büyük ölçüde oluşan kristal yapı, hem aşınma hem de çizilmeye karşı olağanüstü direnç sağlar. Dikkatli bakım ve sağlam koruma ile laboratuvar üretimi elmaslar, ışıltılarını ve çekiciliklerini bir sonraki nesillere kadar sürdürecektir.

Değerli Mücevherlerinizi Koruma Rehberi

  • Dikkatli bir kullanım çnerilir. Toz, kirletici maddeler ve günlük kullanım, değerli bir taşın parlaklığını hafifçe azaltabilir. Muun Diamond, periyodik profesyonel bakımı önermektedir. Yüksek derecede eğitimli personelimiz, mücevherinizin kapsamlı ve titiz bir temizliğini gerçekleştirecek, onun kalıcı ihtişamını sağlayacaktır.